۳ نکته‌ی طلایی برای حمل‌بار و اسباب‌کشی آسان

۳ نکته‌ی طلایی برای حمل‌بار و اسباب‌کشی آسان

با این حال، این طرز فکر چندان اشتباه به نظر نمی رسد; زیرا حتی تصور اینکه چگونه می‌توان این حجم از اسباب و لوازم خانه را جابه‌جا کرد سخت است!

اگر شما هم برای اسباب کشی دردسرهای زیادی دارید بهتر است در ادامه با ما همراه باشید، تا سه نکته‌ی طلایی برای اسباب‌کشی آسان را با هم مرور کنیم.

نکته‌ی اول: نحوه‌ی بسته‌بندی لوازم منزل

مهم‌ترین موضوع برای داشتن یک اسباب‌کشی آسان این است که لوازم منزل دارای بسته‌بندی‌های اصولی باشند؛ در غیر این‌صورت، هنگام جابه‌جایی آن‌ها با مشکلات زیادی روبه‌رو خواهیم شد. از جمله این مشکلات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آسیب دیدن وسایل: عدم استفاده از کارتن و بسته‌بندی مناسب در اسباب‌کشی منجر به شکسته شدن و یا خراش برداشتن لوازم می‌شود.

افزایش زمان اسباب‌کشی: نحوه‌ی بسته‌بندی اثاثیه‌ی منزل تاثیر مستقیمی روی حمل بار و انتقال آن‌ها به ماشین‌های باربری دارد.
این بسته‌بندی باید به گونه‌ای باشد که کارگران بتوانند به راحتی آن‌ها را حمل کنند.
اشغال شدن فضا: لوازمی که بسته‌بندی نشده‌اند، جای بیشتری اشغال می‌کنند؛ این مساله باعث افزایش قیمت باربری و زمان اسباب‌کشی خواهد شد.

همان‌طور که می‌دانید، تنوع وسایل موجود در یک ساختمان بسیار زیاد است؛ لوازم برقی آشپزخانه، ظرف‌ها، فرش، مبل، وسایل تزئینی، لباس‌ها، لوازم شخصی خانواده، مواد غذایی و ده‌ها مورد دیگر را می‌توان به عنوان اثاثیه‌ی منزل نام برد.

حال به نظر شما نحوه‌ی بسته‌بندی این وسایل چگونه است؟ آیا می‌توان همه‌ی آن‌ها را به یک شیوه بسته‌بندی کرد؟ پاسخ قطعا منفی است!

بنابراین نکته‌ی مهم اینجاست که هر چیزی را مطابق با اصول خودش بسته‌بندی کنید!

به همین منظور می‌توانید از شرکت‌های خدماتی معتبر کمک بخواهید؛ این شرکت‌ها قادرند تمامی لوازم خانه را توسط کارتن، سلفون و پلاستیک‌های حباب‌دار بسته‌بندی کرده و آماده‌ی اسباب‌کشی کنند.

نکته‌ی دوم: چگونگی انتقال لوازم به محل جدید

خب، پس از اینکه وسایل خانه را در کارتن‌های مخصوص قرار داده و بسته‌بندی کردیم، باید آن‌ها را به محل جدید انتقال دهیم؛ اما چگونه؟! منطقی‌ترین کار این است که با شرکت‌های حمل بار و اثاثیه‌ی منزل تماس بگیریم و از آن‌ها یک وسیله نقلیه‌ی باربری و چند کارگر درخواست کنیم؛ به همین راحتی!

اما به نظر شما برای داشتن یک اسباب‌کشی آسان و بی دردسر باید از کدام باربری‌ها و کدام کارگرها استفاده کنیم؟ تجربه نشان داده است که وسایل نقلیه باربری و کارگرها باید شرایط زیر را داشته باشند.

الف) وسیله نقلیه‌ی باربری

وسایل نقلیه‌ی باربری به چند دسته تقسیم می‌شوند؛ بعضی از آن‌ها مانند وانت‌بار برای حمل و نقل وسایل در حجم کم مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حالی‌که برای حمل بارهای بزرگ  معمولا کامیون‌های مخصوص، بهترین گزینه هستند.

مهم‌ترین نکته در انتخاب وسایل نقلیه برای اسباب‌کشی این است که این وسایل شرایط فنی مناسبی داشته باشند و در حین جابجایی، تکان‌های شدید در آن‌ها مشاهده نشود.

همچنین، توصیه‌ی ما این است که به دنبال وانت‌بار یا کامیون‌هایی باشید که سرپوشیده هستند؛ در این صورت خیالتان از باد و باران و آسیب‌دیدن لوازم منزل نیز آسوده خواهد بود.

ب) کارگرها

شما برای انتقال وسایل منزل به داخل ماشین‌های باربری و سپس تخلیه‌ی بار به چند کارگر نیاز خواهید داشت.

برای انتخاب این کارگرها باید توجه کنید که حتما سابقه‌ی حمل بار را داشته باشند. زیرا جابه‌جایی وسایلی مانند یخچال ساید بای ساید یا تلوزیون‌ نیازمند مهارت بالایی است که از عهده‌ی هر کارگری بر نمی‌آید.

نکته‌ی سوم: نحوه‌ی آماده‌سازی محل جدید و چیدن لوازم

آخرین نکته‌ی طلایی در مورد اسباب‌کشی آسان این است که آماده‌سازی محل جدید را از قبل انجام داده و تخلیه‌ی بار را به صورت صحیح آغاز کنید. مثلا بهتر است ساختمان جدید را ابتدا به طور کامل نظافت کنید تا در زمان تخلیه‌ی لوازم مشکلی ایجاد نشود.

به منظور باز کردن بسته‌بندی‌ها نیز پیشنهاد می‌کنیم که وسایل را به ترتیب باز کرده و هر کدام را در جای مخصوص خود قرار دهید تا دچار سردرگمی نشده و وسایل را به راحتی پیدا کنید.

حال شاید تصور کنید که رعایت کردن این سه نکته‌ی ضروری برای اسباب‌کشی کمی سخت باشد؛ بله درست است! واقعا نمی‌توان به تنهایی تمام لوازم را بسته‌بندی کرد.

وانت‌بار و ماشین مناسب برای حمل بار پیدا کرد و در نهایت بارها را به درستی تخلیه نمود.

حمل بار و اسباب‌کشی را به باربری اتوبار ملت بسپارید!

باربری اتوبار ملت یک شرکت خدماتی است که توسط شبکه‌ای گسترده از متخصصان مجرب، خدمات خود را با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می‌دهد.

حمل بار و اسباب‌کشی نیز یکی از خدمات ویژه‌ی باربری اتوبار ملت است که هدفش آسان شدن اسباب‌کشی و رفع دغدغه‌های شما است.

1- لوازم منزل را به صورت اصولی بسته‌بندی می‌کند

اگر می‌خواهید وسایل‌تان در اسباب‌کشی آسیب نبیند، بهتر است آن‌ها را به باربری اتوبار ملت بسپارید تا با کمک کارتن‌های مقاوم و پلاستیک‌های حباب‌دار تمامی لوازم را به صورت استاندارد بسته‌بندی کند.

2- از وسایل نقلیه‌ی مناسب استفاده می‌کند

جالب است بدانید که همه‌ی وانت‌بارها، کامیون‌ها و ماشین‌های مخصوص حمل بار در باربری اتوبار ملت به صورت مداوم مورد ارزیابی فنی قرار می‌گیرند. به همین دلیل، می‌توانید اسباب‌کشی خود را با خیال راحت انجام دهید.

3- کارگران و همیاران حرفه‌ای را استخدام کرده است

باربری اتوبار ملت به مشتریان خود تعهد می‌دهد که از کارگران و همیاران حرفه‌ای برای حمل اثاثیه منزل استفاده کند. بنابراین، در هنگام جابه‌جایی هیچ آسیبی به وسایل خانه نخواهد رسید.

4- قابل اعتماد است

اعتبار و تجربه‌ی زیاد در باربری اتوبار ملت سبب شده است که بسیاری از افراد به این شرکت و کارکنان آن اعتماد کرده و اسباب‌کشی منزل خود را به آن بسپارند.

5- هزینه‌های مناسبی دارد

هزینه‌ اسباب‌کشی و باربری به مواردی مانند حجم اثاثیه، مسافت، تعداد طبقات و تعداد کارگران بستگی دارد. اما باربری اتوبار ملت تلاش کرده است تا همزمان با افزایش کیفیت، هزینه‌های باربری را کاهش دهد.

در آخر پیشنهاد می‌کنیم که برای یک اسباب‌کشی آسان به سراغ شرکت‌های خدماتی معتبر بروید. برای این کار می‌توانید با کارشناسان و مشاوران ما در باربری اتوبار ملت تماس بگیرید.

کارشناسان ما با یک مشاوره‌ی درست به شما کمک می‌کنند تا نحوه‌ی اسباب‌کشی و تعداد کارگران را به درستی انتخاب کنید. سپس همکاران ما در اسرع وقت و به بهترین شکل ممکن، جابه‌جایی وسایل را انجام خواهند داد.